Uzman Dr. Dt. Tahsin Demir

Pedodontist , Çocuk Diş hekimi
Konum: Nilüfer  Bursa

Ünvan: Uzman Dr. Dt.
İletişim Numarası: 02242225595
Adres: Plaza 224. FSM Bulvarı. İhsaniye Mah. Leylak Sok. No :5/36

Açıklama 19682 görüntülenme

QR CODE
1993-1999 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nde yüksek öğrenimini tamamlayan Dr. Tahsin Demir, 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi, Pedodonti Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak başladığı doktora öğrenimini, 2006 yılında “Süt Dişlerinde Dental Adezivlerle Yapılan Direkt Pulpa Kaplamalarının Klinik ve Radyolojik Olarak İncelenmesi” konulu tez çalışmasını tamamlayarak “Çocuk Diş Hekimi Uzmanı” ünvanını kazanmıştır.

2006-2007 yılları arasında Başkent Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda Öğretim Görevlisi olarak çalışmıştır.

2007-2008 yılları arasında Ankara GATA Komutanlığı, Diş Hekimliği Bilimleri Merkezi Pedodonti Anabilim Dalı’nda askerlik hizmetini yerine getirmiştir.

Dr. Tahsin Demir’in Ulusal ve Uluslararası Bilimsel Kongre, Sempozyum ve Dergilerde çok sayıda sözlü sunumu ve basılmış makalesi bulunmaktadır.

2009’dan bu yana, mesleki yaşamını Bursa’da 0-12 yaşları arasındaki çocuklara hizmet veren özel kliniği’nde sürdürmektedir.

Dr. Esra Demir ile evli olan Dr. Tahsin Demir’in Doruk ve Mert adında iki oğlu bulunmaktadır.
Yayın Tarihi: 1 yıl önce Nilüfer, Bursa, TR

Özellikler

Diş hekimi: Hepsi
Çalıştığı yer: Hepsi
Pedodonti.org hakkında!
  • Pedodonti.org diş hekimliği sayfaları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz bilgi sitesidir.
  • Pedodonti.org hiç ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ücret talep etmez.
  • Pedodonti.org herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir ve hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmamaktadır.
  • Pedodonti.org hakkındaki şikayetleriniz için pedodonti.org@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
.